Detoxikácia organizmu Počet produktov:6

 • Skladom

  Císarský čaj Wolfberry 5x2 g je unikátna čajová zmes, ktorá je už podľa názvu tej najvyššej kvality a v tradičnej čínskej medicíne patrí k tým najcennejším.

  3,57 €
 • Skladom

  Jazmínový čaj Yunnan Wolfberry BIO 100 g je zmes tých najjemnejších a najznamenitejších lístkov zeleného čaju, ktoré sú prevoňané jazmínom. Tento nápoj bol za dávnych dôb určený pre samotného čínského cisára a jeho dvor.

  3,32 € 4,16 €
  Zľava!
 • Skladom

  Schizandra plod Klanopraška Wolfberry 50 g. Jedna z nejcennějších bylin používaných v tradiční čínské a japonské medicíně. Antioxidant, který je po dlouhá staletí ceněn pro své povzbuzující účinky.

  1,80 €
 • Skladom

  Goji kustovnica čínska Wolfberry 100 g- 280/A (cca 280 ks v 50 g). Plody kustovnice čínskej patria medzi tzv. Superpotraviny. Vďaka množstvu látok, ktoré goji obsahujú sa stal tento tzv. "elixír mladosti" najvyhľadávanejším a najpredávanejším druhom sušeného ovocia.

  1,77 €
 • Skladom

  Panenský kokosový olej Wolfberry BIO 200 ml se získává šetrným zpracováním kokosových ořechů na Filipínách. Ořechy jsou zde pěstovány v certifikovaném režimu a pro výrobu oleje jsou pečlivě vybírány ty nejkvalitnější plody.

  3,13 €
 • Skladom

  Chlorella Wolfberry BIO 90 g 450 tablet je dezintegrovaná slakovodní řasa působící jako antioxidant. Mimo řady vitamínů a minerálů obsahuje také chlorofyl a GFC růstový faktor. Dodává vitalitu, podporuje imunitu a normální činnost trávícího traktu.

  7,72 €
* Expresní doručení zdarma

Od 40€

*
Viac info