Bylinky a bylinkové zmesy Počet produktov:30

 • Skladom

  Jasmínový čaj Yunnan Wolfberry BIO 100 g je směs těch nejjemnějších a nejznamenitějších lístků zeleného čaje, které jsou ovoněny jasmínem. Tento nápoj byl za dávných dob určený pro samotného čínského císaře a jeho dvůr.

  7,11 €
 • Skladom

  Vŕbovka vňať bylinkový čaj Wolfberry 50 g. Vŕbovka malokvetá bola ešte nedávno zabudnutou liečivou rastlinou, teraz sa využíva predvšetkým pri urologických ochoreniach. Zbystriť by mali predvšetkým muži, môže byť totiž prevenciou prostaty.

  0,89 €
 • Skladom

  Zelený čaj s jazmínom Wolfberry 50 g. Gunpowder je pravý zelený čaj, každučký jeho lístoček bol zrolovaný do malej guličky a vždy ho poznáme vďaka jeho špecifickej chuti pripmínajúcej orechy či dub. Ešte výraznejšia chuť vzniká kombináciou s jazmínom, v Číne je najobľúbenejším čajom s povesťou afrodisiaka.

  1,44 €
 • Skladom

  Ukľudňujúci bylinkový čaj Wolfberry 50 g. Ukľudňujúci čaj je smes bylín známych pre svoj ukľudňujúci účinok. Pravidelné pitie čaju z týchto liečivých rastlín pomáha zbavovať sa napätia a bojovať s poruchami spámku.

  1,67 €
 • Skladom

  Repík vňať bylinkový čaj Wolfberry 50 g. Repík lekársky, má príjemne korenistú vôňu a horkastú, pomerne ostrú chuť. Pre liečivé účely zbieraná vňať obsahuje veľa účinných látok, ktoré môžu pozitívne ovplyvniť náš organizmus.

  0,59 €
 • Skladom

  Rooibos s citronelou bylinkový čaj Wolfberry 50 g. Rooibos sa vzhľadom aj chuťou podobá klasickému čaju a okrem jeho blahodárnych účinkov na zdravie mnohí ocenia to, že je bez kofeínu. Citrónová šťava ho skvele dopĺňa o osviežujúcu vôňu a predovšetkým o zdraviu prospešné vlastnosti.

  1,56 €
 • Skladom

  Siesta bylinkový čaj Wolfberry 50 g. Bylinkový čaj Siesta je vyvážená smes, vďka ktorej má šálka zároveň pozitívny vplyv na imunitný systém. Priaznivo pôsobí na krvný obeh, trávenie a príde vhod pri nachladnutí alebo zápale priedušiek.

  1,81 €
 • Skladom

  Praslička vňať bylinkový čaj Wolfberry 50 g. Praslička roľná je typická svojou stromčekovito vetvenou stonkou. Čaj z tejto liečivej rastliny nemá výraznú chuť ani vôňu, je ale užitočný pri infekiách močového traktu, chorobách ľadvín a močových ciest.

  0,63 €
 • Skladom

  Dráč obyčajný BIO 100 g Wolfberry z kontrolovaného ekologického zemědělství. Plody s celou řadou vitamínů, minerálu a stopových prvků, které mají příznivý vliv na normální trávení.

  2,52 €
 • Skladom

  Ostropestrec plod bylinkový čaj 50 g. Ostropestrec mariánsky je na prvý pohľad podobný obyčajnému bodliaku, jeho semená sú ale oveľa užitočnejšie. Považujú sa za najlepšiu prevenciu pečeňových ochorení a zároveň napomáhajú aj v ich liečbe.

  0,44 €
 • Skladom

  Domáci bylinkový čaj so šípkami Wolfberry 50 g. "Domáci so šípkami" je čajová smes plná prírodných zdrojov a vitamínov. Predovšetkým vďaka šípku, ktorý je bohatý na mitamín C, môže čaj výrazne posilniť imunitu. Ovocné zložky sa mimo iného postarajú o príjemné dochutenie čaju.

  1,26 €
 • Skladom

  Dobrá pohoda bylinkový čaj Wolfberry 50 g. Pri výbere rastlín pre bylinkový čaj "Dobrá pohoda" bolo dôležité, aby ich kombinácia navodila pocit pokoja. Preto sa nesústreďuje iba na duševnú rovnováhu, ale má priaznivý vplyv na trávenie, dýchacie cesty alebo problémy s nadúvaním.

  1,56 €
* Expresní doručení zdarma

Od 40€

*
Viac info