Zľava!
Mungo BIO semienka na klíčenie 200 g Wolfberry Zobraziť väčšiu

Mungo BIO semienka na klíčenie 200 g Wolfberry

70415

Nový produkt

Mungo BIO semienka na klíčenie 200 g Wolfberry. Zeleninový šalát, do ktorého pridáte ešte klíčky munga, bude ozajstnou výživnou bombou. Majú chuť mladého čerstvého hrášku,preto sú vyhľadávané aj len tak samotné na desiatu. Výhonky sú veľmi obľúbené v Ázijskej kuchyni. Chrumkavé mungo je súčasťou nejedného zeleninového šalátu, ale podáva sa aj samostatne v mi

Viac informácií

Zdielať

1,70 € s DPH

-0,39 €

2,09 € s DPH

8,50 €/kg

Viac informácií

Hodí sa tiež do cestovín a omáčok alebo ich použite ako prísadu do polievok a do cesta na domáce pečenie chleba. Posypať si s nimi môžete napríklad aj varené zemiaky. Konzumujte ich surové alebo ich pridajte až ku koncu varenia, aby ste zachovali čo najviac prospešných látok.

Mungo je jednoročná telomilná rastlina pestovaná pre klíčky a semena. Mungo fazule majú olivovo zelenú farbu a predávajú sa lúäpané, celé alebo polené. Rovnako jakopri všetkých druhoch strukovýnsa obsah cenných látok vo fazuliach Mungo naklíčením významne zvyšuje.

Vlastným sadením a klíčením naviac ušetríte planetu od zbytočného odpadu. Stačí dózu na semienka nevyhadzovať ale naplniť si ju znova semienkami z Wolfberry ECO REFILL balenia, ktoré je vyrobené z rastlinnej úplne kompostovateľnej fólie.

Vo vnútri papierovej dózy naviac nájdete jako darček zaujímavé semienko stromu, byliny alebo kvetiny. Na stránkach eshopu Wolfberry.cz sa dozviete všetko o projekte GoGreen a tiež ako sa starať o darované semienko. Nech už vyrastie kdekoľvek, bude na svete zase o niečo zelenšie. A to je kúzlo celého projektu.

GO GREEN - DARČEK
Pod číslom šarže L1700215 sa skrýva semienko Modrínu japonského. Viac o semienku sa dozviete tu: WOLFBERRY.CZ/GOGREEN

Návod na klíčenie
• Semienka prepláchneme vodou. Lahko navlhčené ich vložíme do klíčiacej nádoby.
• Semienka necháme na tmavom a teplom mieste, kde začnú klíčiť.
• Rastlinky je potrebné pravideľne preplachovať(aj korienky zo spodnej strany), aby sme zabránili pliesňam (2-3 krát denne).
• Prvé klíčky sa objavia po 24 hodinách.
• Na konzumáciu sú vhodné celé rastlinky, včetne korienkov.
• Pred konzumáciou klíčky opláchnite.

Rady a typy
• Doporučujeme klíčiť na klíčiacej miske alebo sitku. Nie je vhodné klíčiť semienka na vate, pretože prichádzame o chutné korienky, ktoré zarastajú do vaty.
• Pre dlhšiu trvanlivosť doporučujeme hotové klíčky skladovať v chladničke, kde nám vydržia aj týždeň.

Alergény
Bez alergénov

Skladovanie
Skladujte v chlade a tme. Balené v ochrannej atmosfére.

Krajina pôvodu
Taliansko

Obsah
200 g

Parametre

Cílová skupina BIO
Země původu Itálie
Produkty bez alergenů Bez sezamu, Bez skořápkových plodů, Bez celeru, Bez siřičitanů, Bez vajec, Bez mléka, Bez sóji, Bez lepku
* Expresní doručení zdarma

Od 40€

*
Viac info