Byliny - vňať Počet produktov:5

 • Skladom

  Žihľava Bylinkový čaj 50 g Wolfberry. Žihľava dvojdomá vňať je známa liečivá rastlina, z ktorej môžeme pripraviť čaj. Čaj je známy tým že čistí ľudský organizmus a posiľňuje mnohé jeho funkcie. Vonkajšie použitie je tiež vo forme šampónu a vlasových balzamov.

  0,66 €
 • Skladom

  Pamajorán bylinný čaj 50 g Wolfberry slúži na prípravu čaju intenzívnej chuti, ktorého popíjanie prináša veľa zdraviu prospešných účinkov. Pomáha napríklad pri dýchacích ťažkostiach, kašli, aj pri žalúdočných a črevných ťažkostiach.

  0,86 €
 • Skladom

  Kotvičník bylinný čaj 50 g Wolfberry je ideálna pre prípravu odvaru s príjemnou, bylinnú vôňu. Má svetlú, žltozelenú farbu a chuť je trochu drsnejší a horkastá, možno ju však zjemniť medom či iným sladidlom.

  1,67 €
 • Skladom

  Šalvia bylinný čaj 50 g Wolfberry je typická svojou horkastou chuťou a intenzívnou vôní, ktorá má podľa nejedného bylináře zahriať a pomáhať. Čaj z nej je vhodný popíjať napríklad pri hormonálnej nerovnováhe či problémoch s trávením.

  0,86 €
 • Skladom

  Rebríček bylinný čaj 50 g Wolfberry sa najčastejšie pripravuje ako čaj. Vzhľad rebríčka je tak špecifický, že zámena za inú rastlinu je skoro nemožná. Je to bylinka určená hlavne pre ženy.

  0,65 €
* Expresní doručení zdarma

Od 40€

*
Viac info