Katalóg

Lanový olej a Lanová múka

Ekologické pranie Počet produktov:14

 • Skladom

  Jedlá sóda 1000 g Wolfberry je všestranný pomocník, který využijete ke každodenní hygieně, při praní prádla, i během úklidu domácnosti. Prášek se taky konzumuje pro jeho zdraví prospěšné účinky. Výhodou je, že tento poklad může mít ve spíži každý.

  1,88 €
 • Skladom

  Jedlá soda 400g Wolfberry je všestranný pomocník, který využijete ke každodenní hygieně, při praní prádla, i během úklidu domácnosti. Prášek se taky konzumuje pro jeho zdraví prospěšné účinky. Výhodou je, že tento poklad může mít ve spíži každý.

  1,07 €
 • Skladom

  Aviváž 1 l Sonett zjemní všetky druhy tkanín, oživí ich farbu a uľahčí žehlenie. Pridanie aviváže do každého prania pomáha vyplákanie zvyškov pracieho prášku a tiež predlžuje životnosť práčky.

  4,41 €
 • Skladom

  Olivový prací gél na vlnu a hodváb 1 l Sonett Neutral je k ošetrovanému materiálu natoľko šetrný vďaka vysokému podielu zmydleného olivového oleja. Prírodné zloženie gélu bez pridanej parfumácie je vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku.

  7,00 €
 • Skladom

  Prací gél 2 l Sonett Neutral je určený pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou. Tekutý prací gél na biele i farebné prádlo pre ručné pranie i pranie v práčke pri teplotách od 30 ° C do 95 ° C.

  10,70 €
 • Skladom

  Prací gél 2 l Sonett je tekutý prostriedok na pranie bieleho i farebného prádla pri teplotách 30 ° C - 95 ° C.

  10,70 €
 • Skladom

  Prací gél na farebné prádlo COLOR 1,5 l Sonett je vhodné pre pranie v práčke pri teplotách 30-60 ° C aj pre pranie v ruke. Vďaka jemnému prírodnému zloženiu je gél vhodný pre všetky druhy farebných tkanín, ku ktorým je mimoriadne šetrný.

  8,11 €
 • Skladom

  Prášok na pranie 1,2 kg Sonett je vhodný pre použitie na biele, farebné a tmavé bielizeň pri programoch od 40 ° C. Vďaka vysokému obsahu prírodného mydla sa prášok ľahko rozpúšťa a nezanecháva na oblečení biele fľaky.

  9,22 €
 • Skladom

  Prášok na pranie 2,4 kg Sonett je vhodný pre použitie na biele, farebné a tmavé bielizeň pri programoch od 40 ° C. Vďaka vysokému obsahu prírodného mydla sa prášok ľahko rozpúšťa a nezanecháva na oblečení biele fľaky.

  14,78 €
 • Skladom

  Odstraňovač vodného kameňa 1 l Sonett spoľahlivo odstráni vodný kameň, ale tiež vápenné usadeniny aj stopy po hrdzi vďaka účinnej kyseline citrónovej. Vďaka jednoduchému prírodnému zloženiu je čistič vhodný pre všetky druhy hladkých povrchov.

  4,41 €
 • Skladom

  Prípravok na škrobenie a žehlenie 500 ml Sonett. Sprej Sonett pre škrobenie a ľahšie žehlenie bielizne obsahuje rastlinná mydla a éterické oleje, ktoré preniknú hlboko do vlákien bielizne. To sa potom ľahšie žehlí, lepšie držia tvar a navyše získava ľahkú kvetinovú vôňu.

  4,04 €
 • Skladom

  Prípravok na škrobenie a žehlenie 1 l Sonett. Sprej Sonett pre škrobenie a ľahšie žehlenie bielizne obsahuje rastlinná mydla a éterické oleje, ktoré preniknú hlboko do vlákien bielizne. To sa potom ľahšie žehlí, lepšie držia tvar a navyše získava ľahkú kvetinovú vôňu.

  5,89 €
* Expresní doručení zdarma

Od 40€

*
Viac info