Katalóg

Lanový olej a Lanová múka

Mýdla Počet produktov:9

 • Skladom

  Konopné mydlo 100 g Carun obohatené o rakytník, extrakt Aloe Vera a kurkumu. Doprajte svojej pokožke tú najlepšiu starostlivosť, ktorú si zaslúži a ktorú si sama žiada. 100% BIO kvalita.

  3,33 €
 • Skladom

  Tekuté mydlo Citrus 300 ml Sonett s osviežujúcou citrusovou vôňou odstráni nečistoty z pokožky rúk, bez toho aby ju zbytočne vysúšalo či dráždilo. Obsiahnuté rastlinné tenzidy sa postarajú o jemnú penu, ktorá je šetrná k rukám aj životnému prostrediu.

  5,52 €
 • Skladom

  Tekuté mydlo Épure 300ml Sonett so sviežou vôňou mäty, šalvie a ďalších byliniek odstráni nečistoty z pokožky rúk, bez toho aby ju zbytočne vysúšalo či dráždilo. Obsiahnuté rastlinné tenzidy sa postarajú o jemnú penu, ktorá je šetrná k rukám aj životnému prostrediu.

  6,26 €
 • Skladom

  Tekuté mydlo Levanduľa 300 ml Sonett s upokojujúci vôňou levandule odstráni nečistoty z pokožky rúk, bez toho aby ju zbytočne vysúšalo či dráždilo. Obsiahnuté rastlinné tenzidy sa postarajú o jemnú penu, ktorá je šetrná k rukám aj životnému prostrediu.

  5,52 €
 • Skladom

  Tekuté mydlo Rozmarín 300 ml Sonett s osviežujúcou vôňou rozmarínu odstráni nečistoty z pokožky rúk, bez toho, aby ju zbytočne vysúšalo či dráždilo. Obsiahnuté rastlinné tenzidy sa postarajú o jemnú penu, ktorá je šetrná k rukám aj životnému prostrediu.

  5,52 €
 • Skladom

  Tekuté mydlo ruža 300 ml Sonett s upokojujúcou vôňou ruží odstráni nečistoty z pokožky rúk, bez toho, aby ju zbytočne vysúšalo či dráždilo. Obsiahnuté rastlinné tenzidy sa postarajú o jemnú penu, ktorá je šetrná k rukám aj životnému prostrediu.

  6,26 €
 • Skladom

  Tekuté mydlo na ruky 300 ml Sonett Neutral bez pridanej parfumácie odstráni nečistoty z pokožky rúk, bez toho, aby ju zbytočne vysúšalo či dráždilo. Obsiahnuté rastlinné tenzidy sa postarajú o jemnú penu, ktorá je šetrná k rukám aj životnému prostrediu.

  5,52 €
 • Skladom

  Tuhé mydlo 100 g Sonett. Jemné mydlo na ruky bez chemických farbív, parfumov, náplní alebo umelých zmesí. Krémové tuhé mydlo na umývanie rúk. Vyrobené z palmového a kokosového oleja. Vhodné pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou.

  0,93 €
 • Skladom

  Tekuté mydlo Épure 1 l Sonett. Jemné tekuté mydlo so sviežou vôňou mäty, šalvie a ďalších byliniek odstráni nečistoty z pokožky rúk, bez toho, aby ju zbytočne vysúšalo či dráždilo. Obsiahnuté rastlinné tenzidy sa postarajú o jemnú penu, ktorá je šetrná k rukám aj životnému prostrediu.

  11,81 €
* Expresní doručení zdarma

Od 40€

*
Viac info