Čistiace prostriedky Počet produktov:14

 • Skladom

  Kefa z kokosových vlákien malý Wolfberry je v podstate takú revolučnou drôtenkou, ktorá sa hodí nielen na umývanie riadu či zeleniny, ale uľahčí údržbu celej domácnosti. Jeho štetiny sú prakticky drsné, ale k povrchu napriek tomu šetrné, čo oceníte nielen pri upratovaní a odstraňovaní zaschnuté špiny.

  1,44 €
 • Skladom

  Kefa z kokosových vlákien veľký Wolfberry je v podstate takú revolučnou drôtenkou, ktorá sa hodí nielen na umývanie riadu či zeleniny, ale uľahčí údržbu celej domácnosti. Jeho štetiny sú prakticky drsné, ale k povrchu napriek tomu šetrné, čo oceníte nielen pri upratovaní a odstraňovaní zaschnuté špiny.

  1,81 €
 • Skladom

  Jedlá soda 400g Wolfberry je všestranný pomocník, který využijete ke každodenní hygieně, při praní prádla, i během úklidu domácnosti. Prášek se taky konzumuje pro jeho zdraví prospěšné účinky. Výhodou je, že tento poklad může mít ve spíži každý.

  1,07 €
 • Skladom

  Kyselina citronová Wolfberry 1000g je ekologický pomocník do domácnosti, kde má mnoho využití. Spolehlivě nahradí spoustu chemických a předražených čistících prostředků. Poradí si s odstraněním nečistot či pachů a zabraňuje růstu bakterií, kvasinek a plísní.

  5,26 €
 • Skladom

  Čistiaci piesok 450 g Sonett je univerzálnym pomocníkom pre celú domácnosť. Poradí si nielen s nečistotami a mastnotou v kuchyni, ale aj v kúpeľni i dielni. Vďaka obsahu jemných čiastočiek piesok spoľahlivo odstráni aj odolné nečistoty.

  3,67 €
 • Skladom

  Kúpeľňový čistič 500 ml Sonett s rozprašovačom Sonett s obsahom kyseliny citrónovej účinne odstráni vodný kameň, ale aj mastnotu, hrdzu a nečistoty od ošetrujúcich prípravkov. Obsiahnutá kyselina spoľahlivo rozpustí usadené nečistoty a dodá povrchu lesk a hygienickú čistotu.

  4,78 €
 • Skladom

  Kúpeľňový čistič 1 l Sonett s obsahom kyseliny citrónovej účinne odstráni vodný kameň, ale aj mastnotu, hrdzu a nečistoty od ošetrujúcich prípravkov. Obsiahnutá kyselina spoľahlivo rozpustí usadené nečistoty a dodá povrchu lesk a hygienickú čistotu.

  7,37 €
 • Skladom

  Podlahový čistič 500 ml Sonett. Prostriedok na čistenie podláh Sonett je vhodný nielen pre pravidelnú údržbu drevených podláh, ale je tiež výborným pomocníkom pre konzerváciu dreva. Obsiahnuté prírodné vosky drevo ochráni pred poškodením a navyše oživí jeho farbu. Vďaka tomu sa koncentrát hodí na lakované, voskované aj neošetrené povrchy.

  9,22 €
 • Skladom

  Pomarančový intenzívny čistič 500 ml Sonett si spoľahlivo poradia s pripečenú mastnotou aj zažranou špinou v kuchyni, kúpeľni aj v dielni. Vďaka koncentrovaným složkám rastlinného pôvodu sú nečistoty bez nutnosti drhnutia ľahko odstránené.

  4,04 €
 • Skladom

  Tekutý piesok 500 ml Sonett si účinne poradí s odolnými usadenými nečistotami v celej domácnosti. Môžete ho bez obáv použiť na čistenie smaltu, nerezu, obkladačiek i plastových povrchov.

  3,56 €
 • Skladom

  Univerzálny čistič 500 ml Sonett je výborným pomocníkom pre upratovanie celej domácnosti, spoľahlivo odstráni mastnotu aj iné odolné nečistoty. Vďaka prírodnému zloženiu je čistič mimoriadne vhodný aj pre osoby s citlivou pokožkou a alergikov.

  3,56 €
 • Skladom

  WC čistič 750 ml Sonett na čistenie a dezinfekciu WC. Obsahuje éterické oleje cédru a citronely, účinne rozpúšťa močové a vápenaté usadeniny a odstraňuje organické nečistoty.

  3,67 €
* Expresní doručení zdarma

Od 40€

*
Viac info