Katalóg

Lanový olej a Lanová múka

Mix Počet produktov:8

 • Skladom

  Císařský čaj Wolfberry 5x2 g je unikátní čajová směs, která je už podle názvu té nejvyšší kvality a v tradiční čínské medicíně patří k těm nejcennějším.

  3,33 €
 • Skladom

  Cist šedavý BIO 100 g Wolfberry je divoce rostoucí růže z oblasti Středomoří, ze které se vaří čaj. Tato aromatická bylina má prokazatelně antioxidační účinky, protože pomáhá neutralizovat volné radikály.

  4,96 €
 • Skladom

  Zelený čaj s jazmínom Wolfberry 50 g. Gunpowder je pravý zelený čaj, každučký jeho lístoček bol zrolovaný do malej guličky a vždy ho poznáme vďaka jeho špecifickej chuti pripmínajúcej orechy či dub. Ešte výraznejšia chuť vzniká kombináciou s jazmínom, v Číne je najobľúbenejším čajom s povesťou afrodisiaka.

  1,44 €
 • Skladom

  Domáci bylinkový čaj so šípkami Wolfberry 50 g. "Domáci so šípkami" je čajová smes plná prírodných zdrojov a vitamínov. Predovšetkým vďaka šípku, ktorý je bohatý na mitamín C, môže čaj výrazne posilniť imunitu. Ovocné zložky sa mimo iného postarajú o príjemné dochutenie čaju.

  1,26 €
 • Skladom

  Dobrá pohoda bylinkový čaj Wolfberry 50 g. Pri výbere rastlín pre bylinkový čaj "Dobrá pohoda" bolo dôležité, aby ich kombinácia navodila pocit pokoja. Preto sa nesústreďuje iba na duševnú rovnováhu, ale má priaznivý vplyv na trávenie, dýchacie cesty alebo problémy s nadúvaním.

  1,56 €
 • Skladom

  Konopný čaj BIO 100 g Wolfberry je herba z květů a listů konopí s obsahem kanabinoidů, terpenů a éterických olejů. Výborně se hodí jak na přípravu nápoje, tak jako koření do studené a teplé kuchyně.

  10,63 €
 • Skladom

  Harmanček bylinkový čaj Wolfberry 50 g. Smes opatrne vysušených listov a voňavých kvetov harmančeka by nemala chýbať v žiadnej domácej lekárničke. Okrem schopnosti navodiť pozitívnu náladu má táto vonná bylinka totiž veľa zdravotne prospešných účinkov.

  1,21 €
 • Skladom

  Konopný čaj BIO 50g Wolfberry je herba z květů a listů konopí s obsahem kanabinoidů, terpenů a éterických olejů. Výborně se hodí jak na přípravu nápoje, tak jako koření do studené a teplé kuchyně.

  6,26 €
* Expresní doručení zdarma

Od 40€

*
Viac info