Katalóg

Lanový olej a Lanová múka

Goji-Kustovnice čínská 280/A Počet produktov:5

 • Skladom

  Goji kustovnica čínska Wolfberry BIO 100 g – 280/A (cca 280 ks v 50 g). Chutné a zdravé plody v BIO kvalite z kontrolovaného ekologického poľnohospodársva bez GMO. Plody kustovnice obsahujú veľké množstvo výživných látok prospešných pre náš organizmus a z toho dôvodu sa zaraďujú madzi najvyhľadávanejšie a najpredávanejšie druhy sušeného ovocia.

  2,15 €
 • Skladom

  Goji kustovnica čínska Wolfberry BIO 250 g – 280/A (cca 280 ks v 50 g). Chutné a zdravé plody v BIO kvalite z kontrolovaného ekologického poľnohospodársva bez GMO. Plody kustovnice obsahujú veľké množstvo výživných látok prospešných pre náš organizmus a z toho dôvodu sa zaraďujú madzi najvyhľadávanejšie a najpredávanejšie druhy sušeného ovocia.

  5,33 €
 • Skladom

  Goji kustovnice čínská Wolfberry BIO 1 kg - 280/A (cca 280 ks v 50g). Plody kustovnice patří mezi tzv. superpotraviny a tradiční čínská medicína je považuje za "elixír mládí". Chutné a zdravé plody v BIO kvalitě z kontrolovaného ekologického zemědělství bez GMO.

  20,30 €
 • Skladom

  Kustovnice čínská v hořké čokoládě BIO 100g Wolfberry. 21 stopových prvků, 18 aminokyselin a celá řada vitamínů v kombinaci s kvalitní čokoládou. Znáte lepší kombinaci?

  1,89 € 2,70 €
  Zľava!
 • Skladom

  Goji Organic EXTRA EDITION 250 g Wolfberry. Plody kustovnice čínskej bohaté na veľké množstvo výžívných látok patria medzi tzv.superpotraviny a tradičná čínska medicína ich považuje za "elixír mladosti". Kustovnica čínska Extra Edition v praktickom a uzatvárateľnom balení môže byť aj ideálnym darčekom pre vašich blízkych!

  5,96 €
* Expresní doručení zdarma

Od 40€

*
Viac info