Byliny - kvet Počet produktov:5

 • Skladom

  Divozel bylinkový čaj 50 g Wolfberry. Divizna veľkokvetnatá 50 g výborne poslúži na prípravu liečivého čaju. Nálev zo sušených kvetov divizny lieči kašeľ a ostatné sprievodné javy prieduškových ochorení a ochorení z prechladnutia. Najčastejšie sa kombinuje s inými bylinkami do čajových smesí na odkašliavanie.

  2,57 €
 • Skladom

  Lipový bylinkový čaj 50 g Wolfberry sa s obľubou používa na prípravu čaju pre svoju medovú vôňu a nasladlú chuť. Naše babičky dobre vedia, prečo tak často vidíme lipu v dedinách. Každé leto ju tu zbierajú a ona potom na oplátku po celý rok pomáha pri nachladnutí, zápaloch dýchacích ciest a horúčke.

  1,98 €
 • Skladom

  Vres bylinný čaj 50 g Wolfberry slúži na prípravu čaju príjemné a ľahko horkastej chuti. Pozornosť je vresu venovaná predovšetkým pre jeho protizápalové účinky hlavne v oblasti močových ciest.

  1,53 €
 • Skladom

  Čierny bez bylinný čaj 50 g Wolfberry nielen skrášľuje a prevonia okolie, ale aromatický je tiež čaj z neho pripravený. Okrem toho popíjanie nálevu z tejto bylinky prospieva ľudskému organizmu a zbavuje ho prebytočnej vody.

  1,67 €
 • Skladom

  Konopný čaj BIO 20 g Wolfberry je herba z květů a listů konopí s obsahem kanabinoidů, terpenů a éterických olejů. Výborně se hodí jak na přípravu nápoje, tak jako koření do studené a teplé kuchyně.

  1,10 €
* Expresní doručení zdarma

Od 40€

*
Viac info