Byliny - kvet Počet produktov:5

 • Skladom

  Divozel bylinkový čaj 50 g Wolfberry výborne poslúži na prípravu liečivého čaju. Nálev zo sušených kvetov divozela lieči kašeľ a ostatné sprievodné javy prieduškových ochorení a ochorení z prechladnutia. Najčastejšie sa kombinuje s inými bylinkami do čajových smesí na odkašliavanie.

  1,97 € 2,47 €
  Zľava!
 • Skladom

  Lipový bylinkový čaj 50 g Wolfberry sa s obľubou používa na prípravu čaju pre svoju medovú vôňu a nasladlú chuť. Naše babičky dobre vedia, prečo tak často vidíme lipu v dedinách. Každé leto ju tu zbierajú a ona potom na oplátku po celý rok pomáha pri nachladnutí, zápaloch dýchacích ciest a horúčke.

  1,51 € 1,89 €
  Zľava!
 • Skladom

  Vres bylinný čaj 50 g Wolfberry slúži na prípravu čaju príjemné a ľahko horkastej chuti. Pozornosť je vresu venovaná predovšetkým pre jeho protizápalové účinky hlavne v oblasti močových ciest.

  1,31 € 1,64 €
  Zľava!
 • Skladom

  Baza čierna bylinný čaj 50 g Wolfberry nielen skrášľuje a prevonia okolie, ale aromatický je tiež čaj z neho pripravený. Okrem toho popíjanie nálevu z tejto bylinky prospieva ľudskému organizmu a zbavuje ho prebytočnej vody.

  1,40 € 1,76 €
  Zľava!
 • Skladom

  Měsíček bylinný čaj 50 g Wolfberry je jednoletá, až půl metru vysoká pýřitá rostlina, vonící pryskyřicí a kvetoucí od června do podzimu. Jako čaj pomáhá při nejrůznějších vnitřních zánětech. Obsahuje látky, které působí protiplísňové a antibakteriální. A jelikož nemá žádné vedlejší účinky, je vhodný pro děti i kojící a těhotné ženy.

  0,86 € 1,08 €
  Zľava!
* Expresní doručení zdarma

Od 40€

*
Viac info