Čistiace prostriedky Počet produktov:30

 • Skladom

  Čistiaci piesok 450 g Sonett je univerzálnym pomocníkom pre celú domácnosť. Poradí si nielen s nečistotami a mastnotou v kuchyni, ale aj v kúpeľni i dielni. Vďaka obsahu jemných čiastočiek piesok spoľahlivo odstráni aj odolné nečistoty.

  4,15 €
 • Skladom

  Kúpeľňový čistič 500 ml Sonett s rozprašovačom Sonett s obsahom kyseliny citrónovej účinne odstráni vodný kameň, ale aj mastnotu, hrdzu a nečistoty od ošetrujúcich prípravkov. Obsiahnutá kyselina spoľahlivo rozpustí usadené nečistoty a dodá povrchu lesk a hygienickú čistotu.

  5,39 €
 • Skladom

  Kúpeľňový čistič 1 l Sonett s obsahom kyseliny citrónovej účinne odstráni vodný kameň, ale aj mastnotu, hrdzu a nečistoty od ošetrujúcich prípravkov. Obsiahnutá kyselina spoľahlivo rozpustí usadené nečistoty a dodá povrchu lesk a hygienickú čistotu.

  8,29 €
 • Skladom

  Pomarančový intenzívny čistič 500 ml Sonett si spoľahlivo poradia s pripečenú mastnotou aj zažranou špinou v kuchyni, kúpeľni aj v dielni. Vďaka koncentrovaným složkám rastlinného pôvodu sú nečistoty bez nutnosti drhnutia ľahko odstránené.

  4,55 €
 • Skladom

  Tekutý piesok 500 ml Sonett si účinne poradí s odolnými usadenými nečistotami v celej domácnosti. Môžete ho bez obáv použiť na čistenie smaltu, nerezu, obkladačiek i plastových povrchov.

  4,15 €
 • Skladom

  Univerzálny čistič 500 ml Sonett je výborným pomocníkom pre upratovanie celej domácnosti, spoľahlivo odstráni mastnotu aj iné odolné nečistoty. Vďaka prírodnému zloženiu je čistič mimoriadne vhodný aj pre osoby s citlivou pokožkou a alergikov.

  4,15 €
 • Skladom

  WC čistič 750 ml Sonett na čistenie a dezinfekciu WC. Obsahuje éterické oleje cédru a citronely, účinne rozpúšťa močové a vápenaté usadeniny a odstraňuje organické nečistoty.

  4,15 €
 • Skladom

  Univerzálny čistič 1 l Sonett je výborným pomocníkom pre upratovanie celej domácnosti, spoľahlivo odstráni mastnotu aj iné odolné nečistoty. Vďaka prírodnému zloženiu je čistič mimoriadne vhodný aj pre osoby s citlivou pokožkou a alergikov.

  5,39 €
 • Skladom

  Kefa z kokosových vlákien malý Wolfberry je v podstate takú revolučnou drôtenkou, ktorá sa hodí nielen na umývanie riadu či zeleniny, ale uľahčí údržbu celej domácnosti. Jeho štetiny sú prakticky drsné, ale k povrchu napriek tomu šetrné, čo oceníte nielen pri upratovaní a odstraňovaní zaschnuté špiny.

  1,95 €
 • Skladom

  Kefa z kokosových vlákien veľký Wolfberry je v podstate takú revolučnou drôtenkou, ktorá sa hodí nielen na umývanie riadu či zeleniny, ale uľahčí údržbu celej domácnosti. Jeho štetiny sú prakticky drsné, ale k povrchu napriek tomu šetrné, čo oceníte nielen pri upratovaní a odstraňovaní zaschnuté špiny.

  2,37 €
 • Skladom

  Jedlá soda 400g Wolfberry je všestranný pomocník, který využijete ke každodenní hygieně, při praní prádla, i během úklidu domácnosti. Prášek se taky konzumuje pro jeho zdraví prospěšné účinky. Výhodou je, že tento poklad může mít ve spíži každý.

  1,79 €
 • Skladom

  Kyselina citronová Wolfberry 1000g je ekologický pomocník do domácnosti, kde má mnoho využití. Spolehlivě nahradí spoustu chemických a předražených čistících prostředků. Poradí si s odstraněním nečistot či pachů a zabraňuje růstu bakterií, kvasinek a plísní.

  5,57 €
* Expresní doručení zdarma

Od 40€

*
Viac info