Miska Čavan na Matcha čaj Wolfberry Zobraziť väčšiu

Miska Čavan na Matcha čaj Wolfberry

40489

Nový produkt

Miska Čavan na Matcha čaj Wolfberry je originálnya porcelánová miska na prípravu a popíjanie čaju, ktorá by nemala milovníkom tohto čaju chýbať.

Viac informácií

Zdielať

15,17 € s DPH

15,17 €/ks

Viac informácií

Matcha čaj je exkluzívny zelený čaj, ktorý vzniká mletím čajových lístkov Tenchi. Tento veľmi kvalitný, tmavo zelený prášok obsahuje celý rad vitamínov, minerálov a vlákninu.

Avšak k správnej príprave matcha čaju je potrebných ešte niekoľkých pomocníkov.

Matcha miska je originálna porcelánová miska na prípravu a popíjanie čaju matcha. Vďaka dokonalému tvaru a veľkosti je príprava čaju v miske veľmi jednoduchá a rýchla.

Japonská metlička Chasen je vyrobená z jedného kusu bambusu, ktorý je špeciálnou metódou narezaný na 80 bambusových vlákien. Pomocou tejto bambusovej metličky dosiahnete tej správnej peny.

Porcelánový držiak na bambusovú metličku je nevyhnutná časť tejto matcha sady, pretože udržiava správny tvar metličky a zároveň pozvoľným sušením na držiaku predlžujete metličke životnosť.

Čaj si pripravíte tak, že zalejete v miske jednu čajovú lyžičku prášku 200 ml vody s teplotou 80 ° C a pomocou špeciálnej metličky Chasen rýchlo vyšľahajte, až sa na hladine vytvorí požadovaná pena.


Parametre

Miska Bílá

Z tejto kategórie tiež odporúčame:

* Expresní doručení zdarma

Od 40€

*
Viac info